TRG210. Kravu pārvadājumi pa dzelzceļu
Atzīmējiet nepieciešamās vērtības un izvēlieties "Tabula - 1.izkārtojums" vai faila formātu kādā tabulu saglabāt un spiediet "Turpināt". Padomi, kā atzīmēt

Atzīmētajiem mainīgajiem Izvēlieties vismaz vienu vērtību jums jāizvēlas vismaz viena vērtība. Ja rādītāju izvēles lauks nav atzīmēts ar zvaigznīti, tad neatlasot nevienu vērtību, tiks parādīta visu vērtību summa.

Gads Izvēlieties vismaz vienu vērtību

Kopā 27 Atlasītie rādītāji

Meklēt

Rādītāji Izvēlieties vismaz vienu vērtību

Kopā 2 Atlasītie rādītāji

Meklēt

Satiksmes veids

Kopā 7 Atlasītie rādītāji

Meklēt


Atlasīto datu šūnu skaits ir:(maksimālais pieļaujamais ciparu skaits ir 1 000 000)

Attēlojums uz ekrāna ir ierobežots: 200 000 rindas un 50 000 kolonnas


Atlasīto šūnu skaits pārsniedz maksimālo pieļaujamo - 1 000 000
Informācija

Informācija

Pēdējo reizi atjaunināts
14.05.2019.
Datus sagatavoja:
Transporta un tūrisma statistikas daļa
Mērvienība:
.
Avots
Centrālā statistikas pārvalde
Matrica
TRG210
Zemsvītras piezīmes

Zemsvītras piezīmes

Sakarā ar metodoloģijas izmaiņām atbilstoši Eiropas Savienības definīcijām, ir mainīts kravu pārvadājumu dalījums pa satiksmes veidiem. Līdz 2003. gadam tranzīta pārvadājumos tika iekļauti arī kravu pārvadājumi uz/no Latvijas ostām. Atbilstoši ES metodoloģijai, ir mainīta tranzīta kravu pārvadājumu definīcija dzelzceļā - tranzīts nozīmē dzelzceļa transportu cauri attiecīgajai valstij, neveicot tur ne izkraušanas, ne iekraušanas darbus. Transporta operācijas, kurās ietilpst preču iekraušana/izkraušana uz valsts robežas (šajā gadījumā ostā) citā transporta veidā, netiek uzskatītas par tranzītu. Turpmāk kravu pārvadājumi no citām valstīm uz Latvijas ostām tiek uzskaitīti kā importa kravu pārvadājumi, bet no Latvijas ostām uz citām valstīm - kā eksporta kravu pārvadājumi. Līdz ar to sākot ar 2003. gadu dati par eksporta, importa un tranzīta pārvadājumiem nav salīdzināmi ar iepriekšējo gadu datiem.
Metadati
Datubāzēs lietotie nosacītie apzīmējumi